SIA “I ECO” ir jauns 2019 gadā dibināts daudznozaru uzņēmums. Mūsu personāls ir pieredzes bagāti un zinoši savas jomas speciālisti, kas katru gadu atjauno savas zināšanas dažādās ražotāju rīkotās apmācībās, semnināros kā arī ar darba pieredzi starptautiskos uzņēmumos.

Mūsu šobrīd pārstāvētās nozares ir saistītas ar klimata ( dzesēšana, ventilācija, mitrināšana, sausināšana, temperatūru režīmi ) pārtikas un nepārtikas objektiem. Visu veidu dzērienu servēšanas aprīkojuma piegāde, uzstādīšana, serviss/apkope un aksesuāru, un rezervju daļu nodrošināšana. Risinam vis dažādākos un dažādu sarežģītības pakapju dzērienu servēšanas projektus. Piedāvājam neierobežotas dizaina un tehnoloģiju iespējas. Sadarbojamies ar visiem lielākajiem pasaulaes vadošajiem aprīkojuma ražotājiem kā arī ar ražotājiem, kas specializējas uz nestandarta individuālu dizaina risinājumiem.

Specializējamies tādās jomās, kā Alus, sidra un citu alkoholisko dzērienu, “PRE-MIX” gāzētie un negāzētie dzērieni ( kvass, ūdens, sulas, piena produkti ), “POST-MIX” gāzētie, negāzētie dzērieni ( Coke, Pepsi, vietējo ražotāju sīrupa un sulu koncentrāti ).

Mūsu sortimentā ir arī inovatīvi risinājumi dzērienu servēšanai vis dažādāka tipa pudelēs līdzņemšanai un suvenīriem ( PET un dažādu tipa stikla pudeles).

Mūsu sadarbības partneri ir lielās, vidējās un mazās alusdarītavas Baltijas reģionā, sidra/vīna darītavas un sīrupa/sulu koncentrātu importētāji.

Aktīvi darbojamies ar vietējiem sīrupu ražotājiem.

Mūsu mērķis ir populirizēt alus servēšanas un pasniegšanas kultūru. Piedāvāt mūsu sadarbības partneriem labākos tehniskos un dizaina risinājumus produkta pasniegšanai atbilstoši vis augstākajām standartu prasībām. Piedāvāt nozarē jaunākās tndences un risinājumus no pasaulē aktuālajām tendencēm.

Mūsu misija ir rast saprotošu valodu un savstarpējo izpratni par sadarbības partnera vajadzībām, rast atbilstošāko risinājumu katram individuālam gadījumam. Attīstīt šādu pieeju nozarei ne tikai vietējā tirgū bet arī arpus tā.